O mnie

Śpiew

Śpiew definiuje moje spojrzenie na świat oraz wrażliwość na to, co nas otacza. Jest dla mnie kwintesencją szczerości, prawdą, tak jak zagłębienie się w duszę, rozumienie samego siebie, zainteresowanie innymi ludźmi i ich emocjami. Śpiewanie sprawia mi ogromną radość, jest moją największą pasją.

Przeszłość

Śpiewam przez całe życie, tak daleko jak sięga moja pamięć. Mój tata potrafi grać na wielu instrumentach, czuje świetnie muzykę i to on wprowadził mnie w ten świat. Moje pierwsze występy miały miejsce w szkole podstawowej, kiedy miałem około 7 lat. W gimnazjum śpiewałem w szkolnym chórze, ale tak naprawdę najczęściej śpiewałem pod nosem, co, nie ukrywam, doprowadzało czasem moją rodzinę do skraju wytrzymałości;)

Obecnie

W ciągu ostatnich lat wziąłem udział w kilku warsztatach wokalnych i zachęcono mnie, żebym śpiewał dla większej niż dotychczas publiczności. Występowałem na kilku scenach i sprawia mi to zawsze dużą radość. Możliwość podzielenia się swoimi emocjami z innymi ludźmi ma dla mnie ogromną wartość. W ostatnim czasie zacząłem pisać coraz więcej piosenek, głównie nostalgicznych, z dużą dozą emocji. Każdy utwór traktuję jak wyzwanie i zarazem okazję do lepszego poznania siebie.

Motywacja

Każdy chce być kimś, a tak niewielu chce być sobą.
Lubię spędzać czas z wrażliwymi i kreatywnymi ludźmi. Lubię, patrząc na otoczenie, spajać się z jego poszczególnymi elementami, wymieniać odczucia. Kontakt z naturą może być równie inspirujący jak ludzie – to zależy, jakiej inspiracji w danym momencie szukam. Jednym z podświadomych motywów, które w ostatnim czasie stały się świadome jest chęć tworzenia czegoś nieoczywistego, wartościowego (i przekornego) w opozycji do współczesnej komercji. Bliscy ludzie i fani, którzy we mnie wierzą, motywują mnie najbardziej i dodają otuchy. To ze względu na nich śpiew jest dla mnie czymś więcej niż prostym słowem ujętym w ramy melodii.